Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates

tel2+48 22 729 40 04
rekrutacja@pi-on.pl

clock2342Godziny otwarcia
Pn - Pt 8:00 - 16:00

Agnieszka z Saturna

Pani Agnieszka pracuje w sklepie SATURN w centrum Handlowym MAGNOLIA we Wroclawiu.

W miejscu pracy czuje się dobrze i jak sama mówi "bezpiecznie", o czym świadczy długi staż pracy na stanowisku kasjerskim w markecie.

Rzetelne wykonywanie codziennych obowiązków, zaangażowanie i pozytywne nastawienie pani Agnieszki przekładają się na wysoki standard obsługi klienta będący wizytówką placówki. Pasją pani Agnieszki są samochody.

 

 

Piotr z Carrefoura

Piotr pracuje w Carrefour Centrala od prawie 3 lat na stanowisku specjalisty w dziale projektów finansowych.

Jako pracownik z dużym stażem chętnie służy pomocą innym zaczynającym pracę w księgowości. Dzieli się również doświadczeniem zawodowym zdobytym w obecnej pracy. Bardzo dobrze postrzegany przez kolegów z działu, oraz przełożonych z uwagi na duże zaangażowanie.

Wolne chwile lubi spędzać z dobrą książką.

 

Adam z Obi

Adam pracuje w sieci sklepów budowlanych OBI, jako sprzedawca, na dziale budowlanym. Pomaga klientom w doborze materiałów na ich podłogi, które w życiu codziennym sprawdzają się idealnie, dzięki fachowej poradzie udzielonej przez naszego sprzedawcę.

W życiu prywatnym Adam interesuje się muzyką. Kiedyś grał w zespołach na gitarze i perkusji, a teraz tylko dla siebie. Jego ulubionym instrumentem jest gitara basowa. Kiedy mówi o konkretach, ożywia się.

- Te trzy instrumenty są w punk rocku najbardziej potrzebne - mówi, bo Adam jest punkowcem.

- Punk rock to prosta szybka muzyka.

Kiedyś jeżdził do Jarocina.

- Dziś Jarocin nie jest ten, co kiedyś. Inne są czasy i to nie jest już punk rock. Wszystko poszło w komercję. Był punk rock, a został tylko rock - mówi ze smutkiem i z pewną tęsknotą.

Julita z Gino Rossi

Pani Julita pracuje w centrali Gino Rossi na stanowisku księgowej. W środowisku pracowniczym jest postrzegana jako osoba bardzo symaptyczna i entuzjastycznie podchodząca do wykonywanych obowiązków.

Pani Julita, absolwentka wydziału zarządzania imarketingu, ma duże doświadczenie w handlu - wcześniej pracowała jako sprzedawca.

W obecnym miejscu pracy docenia przede wszystkim możliwości rozwoju, jakie daje pracodawca.

Marek z Hiltona

Pan Marek jest naszym pracownikiem już od dawna. Pracuje w dziale stewarding hotelu Hilton, na stołówce pracowniczej.

Jest nie tylko bardzo pracowity i sumienny, ale również kulturalny, serdeczny i szarmancki.

Ze strony kierownictwa zbiera same pochwały. Współpraca z takim pracownikiem to przyjemność.

 

 

 

Mirosław z Leroy Merlin

Mirek zatrudniony jest w firmie Leroy Merlin w Jankach na stanowisku pracownika działu przyjęcia towaru.

Na aktualnym stanowisku pracy spełnia się zawodowo. Wykonywane obowiązki  nie ograniczają go w żaden sposób w związku z jego niepełnosprawnością. Zbudował bardzo dobre relacje z innymi pracownikami firmy Leroy Merlin oraz innymi pracownikami zatrudnionymi przez firmę. Dzięki czemu pozwala  mu to na swobodne poruszanie się po organizacji, gdyż wie że zawsze może liczyć na swoich kolegów i koleżanki w razie sytuacji problemowej.

Czas pracy ma w taki sposób dostosowany, że może pozwolić sobie na rozwijanie zainteresowań oraz zamiłowań poza pracą. Dodatkowym atutem jest to, że czas pracy jest tak dostosowany, że pozwala mu spędzać wolne popołudniowe dni oraz weekendy z rodziną.

Łukasz z Carrefoura

Łukasz od kilkunastu lat uprawia wspinaczkę. Zwykle na kilkumetrowe sztuczne ściany w obiektach zamkniętych.

- Nie chodzi o wysokość, raczej o trudność przejścia - mówi. Czy odczuwam strach? Nie. Przede wszystkim wspinają się zawsze dwie osoby, jedna asekuruje, a druga się wspina. Od czasu ogólniaka wspinam się z jednym kolegą, ale niekiedy z innymi. W tym środowisku jest wielu życzliwych ludzi. To sport mocno ogólnorozwojowy, co akurat w wypadku osoby niepełnosprawnej jest bardzo ważne. Rozwija górne partie ciała oraz zmysł równowagi. To bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu - uśmiecha się.

Gabriela z Hotelu Sobieski

Gabriela pracuje w Hotelu Sobieskim w Warszawie na stanowisku Pomocnik Kelnera.

Pochodzi z małej miejscowości w województwie podkarpackim. W celu podjęcia zatrudnienia zdecydowała się na zmianę miejsca zamieszkania.

Jest sumiennym i zaangażowanym pracownikiem, co przekłada się na bardzo dobrą opinię wśród przełożonych.

 

 

Marta z Carrefoura

Marta to pracownik Carrefoura w Warszawie od 1,5 roku.

Mimo swojego młodego wieku zdobyła już uznanie w oczach przełożonych i dzięki zaangażowaniu w wykonywaną pracę otrzymała awans na stanowisko specjalista ds. Rozwoju Franczyzy. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Jak sama podkreśla złość rozładowuje na basenie.

W wolnych chwilach miłośniczka reportaży.